NAJWAŻNIEJSZY DLA NAS JEST PACJENT
INTRO
O FIRMIE
OFERTA ZABIEGOWA
KSIĘGA GOŚCI
WIZYTA DOMOWA
OFERTA HANDLOWA
REFUNDACJE I DOFINANSOWANIA
ŚWIADCZENIA OPIEKUŃCZE
UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE

Ubezpieczenia zdrowotne w zakresie rehabilitacji to poczucie bezpieczeństwa, jakie daje szybki dostęp do  usług rehabilitacyjnych oferowanych przez naszą firmę. W ramach ubezpieczenia medycznego z opcją rehabilitacji można także korzystać z porady lekarskiej z zakresu ortopedii, traumatologi, rehabilitacji a także nieodpłatnie otrzymać sprzęt medyczny.

Sprawdź oferty ubezpieczeń medycznych i zobacz w jaki sposób możesz je wykorzystać lecząc się w NZOZ CENTRUM REHABILITACJI MEDEX

NZOZ CENTRUM REHABILITACJI MEDEX  współpracuje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Allianz i w ramach Świadczeń Opiekuńczych pakietu Ubezpieczeń Grupowych i Osobowych wykonuje  w rozliczeniu bezgotówkowym usługi rehabilitacyjne na rzecz Pacjentów ubezpieczonych w tym towarzystwie.

NZOZ CENTRUM REHABILITACJI MEDEX realizuje zlecenia na świadczenia rehabilitacyne wystawiane przez Mondial Assistance Sp. z o.o. w ramach likwidacji szkód z ubezpieczenia zdrowotnego klientów ubezpieczonych w innych towarzystwach ubezpieczeniowych.
 

INTRO
O FIRMIE
UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE
OFERTA ZABIEGOWA
KSIĘGA GOŚCI
WIZYTA DOMOWA
OFERTA HANDLOWA
REFUNDACJE I DOFINANSOWANIA